Hulajnoga Biała kolo 14,5 cm Zobacz większe

Hulajnoga Biała kolo 14,5 cm

KZ0304

Nowy

Aluminiowa hulajnoga przeznaczona dla dzieci i młodzieży

Więcej szczegółów

Zalety naszej hulajnogi:

Wykonana z najwyższej jakości aluminium gwarantująca lekkość i trwałość jednocześnie. Dzięki zastosowaniu najlepszych materiałów hulajnoga poradzi sobie bez problemu z obciążeniem 100 kg. Stalowe połączenia dodatkowo wzmacniają konstrukcję tej hulajnogi. 

 

Hulajnoga posiada regulowaną kierownicę z piankowymi rączkami, zapewniającymi pewny chwyt w każdych warunkach pogodowych. Kierownicę można regulować w zakresie 74 - 94 cm, dzięki czemu hulajnogą mogą używać osoby o wzroście od 120 do 150 cm. 

Dodatkowo duży niski podest sprawia, że hulajnoga jest doskonała zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych użytkowników.

 

Duże 14,5 cm koła i łożyska ABEC7 sprawiają, że podróż hulajnogą przebiegnie płynnie, bezpiecznie i bez zbędnego zmęczenia. Dodatkowo amortyzator z przodu uprzyjemni jazdę po nierównościach, których po prostu nie będziemy musieli unikać, jak to jest w innych hulajnogach.

 

Nasza hulajnoga posiada błotnik, który ochroni nas przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi. Tylny błotnik posiada hamulec, który w bezpieczny sposób zatrzyma nas jeśli sytuacja tego wymaga.

Dodatkowo hulajnoga posiada stopkę (do samodzielnego montażu), która przyda się w sytuacji, kiedy musimy odstawić na chwilę hulajnogę.

Hulajnoga jest składana i szybki sposób możemy ją złożyć i przewieźć np. komunikacją miejską, czy samochodem jeśli sytuacja tego wymaga.

Hulajnoga świetnie nadaje się na prezent, gdyż wygląda jeszcze lepiej niż na zdjęciach!!

Napisz opinię

Hulajnoga Biała kolo 14,5 cm

Hulajnoga Biała kolo 14,5 cm

Aluminiowa hulajnoga przeznaczona dla dzieci i młodzieży

Napisz opinię

Ostatnio przeglądane